Makina Takım B00313122050 3 Ağızlı Silindirik Saplı Havşa Freze 20.5 mm - 90º
Stok Kodu
zl_ZM_B00313122050
Fiyat
1.986,37 TL + KDV
*236,36 TL den başlayan taksitlerle!
2.383,64 TL
2.192,95 TL
%8
Kargo Bedava
Sınırlı Stok
Çap : 20.5 mm
Uzunluk : 63 mm
Çalışma Uzunluğu : 12.5 mm
Paket İçeriği: 1 Adet
Ürün Tanıtımı
HSS yüksek hız çeliği, DIN 335, Form C, silindirik saplı, üç ağızlı , sağ kesme yönlü, 90°
Ürün Kullanım Alanları
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Makina Takım B00313122050 3 Ağızlı Silindirik Saplı Havşa Freze 20.5 mm - 90º zl_ZM_B00313122050