Makina Takım B00010011000 HSS DIN 333/A R Punta Matkabı 10 mm
Kategori
Stok Kodu
zl_ZM_B00010011000
Fiyat
3.753,90 TL + KDV
*446,68 TL den başlayan taksitlerle!
4.504,68 TL
4.144,30 TL
%8
Kargo Bedava
Sınırlı Stok
Çap : 10 mm
Çalışma Uzunluğu : 12.8 mm
Uzunluk : 100 mm
Paket İçeriği: 1 Adet
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Makina Takım B00010011000 HSS DIN 333/A R Punta Matkabı 10 mm zl_ZM_B00010011000