KL PRO KLPS18B-80 18Volt/8.0Ah Li-ion Kömürsüz Profesyonel Polisaj Makinesi
Kategori
Marka
Stok Kodu
zl_ZM_KLPS18B-80
Fiyat
13.839,04 TL + KDV
Havale
15.776,50 TL (%5,00 havale indirimi)
*1.789,91 TL den başlayan taksitlerle!
16.606,84 TL
Akü: 18 V / 8.0 Ah Li-Ion
Disk Çapı: 125 mm
Eksantriklik Derecesi: 15 mm