KL PRO KLPS18B-50 18Volt/5.0Ah Li-ion Kömürsüz Profesyonel Polisaj Makinesi
Kategori
Marka
Stok Kodu
zl_ZM_KLPS18B-50
Fiyat
10.952,09 TL + KDV
Havale
12.485,38 TL (%5,00 havale indirimi)
*1.416,52 TL den başlayan taksitlerle!
13.142,51 TL
Akü: 18 V / 5.0 Ah Li-Ion
Disk Çapı: 125 mm
Eksantriklik Derecesi: 15 mm