KL PRO KLPS18B-20 18Volt/2.0Ah Li-ion Kömürsüz Profesyonel Polisaj Makinesi
Kategori
Marka
Stok Kodu
zl_ZM_KLPS18B-20
Fiyat
7.423,59 TL + KDV
Havale
8.462,89 TL (%5,00 havale indirimi)
*960,15 TL den başlayan taksitlerle!
8.908,31 TL
Akü: 18 V / 2.0 Ah Li-Ion
Disk Çapı: 125 mm
Eksantriklik Derecesi: 15 mm