KL PRO KLP750KP Kirli Su Paslanmaz Dalgıç Pompa
Marka
Stok Kodu
zl_ZM_KLP750KP
Fiyat
5.970,73 TL + KDV
Havale
6.806,63 TL (%5,00 havale indirimi)
*772,24 TL den başlayan taksitlerle!
7.164,87 TL
Gücü: 750 W / 1 hp
Voltaj: 230 V / 50 Hz
Maksimum Su Akışı Hızı: 11500 lt/saat
Maksimum Su Basma Yüksekliği: 7.5 m
Çıkış Bağlantısı: 10 mm / 1 - 1/4"