KL PRO KLP550KE Kirli Su Dalgıç Pompa
Marka
Stok Kodu
zl_ZM_KLP550KE
Fiyat
3.362,15 TL + KDV
Havale
3.832,85 TL (%5,00 havale indirimi)
*434,85 TL den başlayan taksitlerle!
4.034,58 TL
Gücü: 550 W / 0.74 hp
Voltaj: 230 V / 50 Hz
Maksimum Su Akış Hızı: 10000 lt/saat
Maksimum Su Basma Yüksekliği: 7.5 m
Çıkış Bağlantısı: 30 mm / 1 - 1/4"
Maksimum Basınç: 0.75 bar