KL PRO KLMS18-20 18Volt/2,0Ah Li-ion Çift Akülü Vidalama Multi Set
Marka
Stok Kodu
zl_ZM_KLMS18-20
Fiyat
9.164,93 TL + KDV
Havale
10.448,01 TL (%5,00 havale indirimi)
*1.185,37 TL den başlayan taksitlerle!
10.997,91 TL
KL PRO KLMS18-20 18V 2Ah Şarjlı Multi Set
Darbeli  Matkap / Vidalama
Yüksüz hızı 1000 dev/dk
Darbe oranı 15000 dar/dk
Maksimum tork 25 Nm
Tork ayarı 20+3
Mandren kapasitesi 10 mm
Vites 2
Dekupaj Testere
Yüksüz hızı 2200 dev/dk
Daire Testere
Bıçak çapı 85 mm