KL PRO KLMIG200 200A Gaz Altı Kaynak Makinası
Marka
Stok Kodu
zl_ZM_KLMIG200
Fiyat
49.272,93 TL + KDV
Havale
56.171,14 TL (%5,00 havale indirimi)
*6.372,85 TL den başlayan taksitlerle!
59.127,51 TL
Giriş Voltajı: 230 V
Frekans: 50/60 Hz
Çektiği Güç: 8.2 kVA
Akım Aralığı 10-200 A
Elektrot Çapı: 1.6-5.0 mm
Yüksüz Voltaj: MIG 87 V - MMA 87 V - TIG 13 V
Koruma Sınıfı: IP 21 S
Ağırlık: 12.1 kg
Tel Tipi/Çapı: SG2 / 0,6-1,2 mm - INOX / 0,6-1,0 mm - FLUX / 0,8-0,9 mm
5 KG Tel
Jeneratörle Kullanılabilir
Termostatik Kontrol
2T - 4T Modunda Çalışma
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
KL PRO KLMIG200 200A Gaz Altı Kaynak Makinası zl_ZM_KLMIG200