KL PRO KLDV18B-20 18Volt/2.0Ah Li-İon Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Tornavida
Marka
Stok Kodu
zl_ZM_KLDV18B-20
Fiyat
8.695,22 TL + KDV
Havale
9.912,55 TL (%5,00 havale indirimi)
*1.124,62 TL den başlayan taksitlerle!
10.434,27 TL
KL PRO KLDV1820B 18Volt/2.0Ah Li-İon Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Tornavida
18V 2.0Ah Darbeli Tornavida
180Nm maksimum tork gücü
Yüksüz hızı 0-2200 / 3300 dev/dk
Maksimum somun çapı 6mm
Uç kovanı ¼”(6.35mm)
KÖMÜRSÜZ MOTOR sürtünmeyi azaltır ve çalışma süresini ve alet ömrünü uzatır
Yüksek kapasiteli aküler çok kompakt boyutta çok uzun çalışma süresi sağlar
Uygulama hızı üzerinde daha yüksek kontrol seviyesi sunan parabolik şalter yapısı
Tümü metal dişlilerle etkin güç devri ve uzun kullanım ömrü sağlar
6.35mm ‘tak-unut’ anahtarsız altıgen uç tutucu tek elle hızlı aksesuar değiştirme sağlar