KL PRO KL.505.128.400 35x400 mm 28 mm Altıgen Murç
Marka
Stok Kodu
zl_ZM_KL.505.128.400
Fiyat
2.782,47 TL + KDV
Havale
3.172,02 TL (%5,00 havale indirimi)
*359,88 TL den başlayan taksitlerle!
3.338,97 TL
Keski Ağzı: 35 mm
Uzunluk: 400 mm
Açıklama: Keski
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
KL PRO KL.505.128.400 35x400 mm 28 mm Altıgen Murç zl_ZM_KL.505.128.400