KL ECO KE18DM-15 18V 1.5Ah Darbeli Vidalama
Marka
Stok Kodu
zl_ZM_KE18DM-15
Fiyat
3.999,81 TL + KDV
Havale
4.559,78 TL (%5,00 havale indirimi)
*517,33 TL den başlayan taksitlerle!
4.799,77 TL
KL ECO KE18DM-15 18Volt/1.5Ah Li-ion  Akülü Darbeli Matkap
30Nm maksimum tork gücü
Yüksüz hızı 0-350 / 0-1250 dev/dk
Maksimum Delme Kapasitesi (Ahşap) 35mm, (Metal) 10mm, (Duvar) 10mm
Otomatik mil kilitli 10mm tek kovanlı anahtarsız metal mandren ile tek elle kolay ve hızlı uç değiştirme
Li-Ion akü kullanılmadığı zamanda şarjını korur, böylece daha uzun kullanım süresi sağlar
Darbe özelliği tuğla ve betonda darbeli delme için uygundur
İki vitesli şanzıman ile farklı malzemelerde kullanılmak için değişken hız ve sağ/sol dönüş ayarı
İki vitesli şanzıman, duvar, ahşap, beton, çelik, plastik ve metalde tüm uygulamalar için yeterlidir
Kompakt tasarım tek elle rahat kullanım ve dar alanlara erişim sağlar
Kayar akü sistemi ile kolay ve güvenli akü değiştirme
Entegre LED aydınlatma çalışma alanını aydınlatır
Ağırlık 1,60 Kg
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
KL ECO KE18DM-15 18V 1.5Ah Darbeli Vidalama zl_ZM_KE18DM-15