KL ECO KE14185DAT 1400Watt Daire Testere
Marka
Stok Kodu
zl_ZM_KE14185DAT
Fiyat
3.362,15 TL + KDV
Havale
3.832,85 TL (%5,00 havale indirimi)
*434,85 TL den başlayan taksitlerle!
4.034,58 TL
Yüksüz hızı 4800 dev/dk.
Bıçak çapı 185mm
Bıçak göbek çapı 20mm
90° maksimum kesme derinliği 65mm
45° maksimum kesme derinliği 45mm
Zıvana kapasitesi 0-45°
Açılı kesme ayarı ile 45 dereceye kadar açılı kesim
1400Watt motor en zorlu uygulamalarda gereken gücü sağlar
65mm kadar kesme derinliği ile hızlı ve hassas kesim sağlar