Hikoki DH28PCY2 28 mm 850 W Kırıcı Delici
Marka
Stok Kodu
zl_ZM_DH28PCY2
Fiyat
19.179,18 TL + KDV
Havale
21.864,26 TL (%5,00 havale indirimi)
*2.480,59 TL den başlayan taksitlerle!
23.015,01 TL
Kapasite: Beton: 28 mm | Çelik: 13 mm | Ahşap: 32 mm
Güç: 850 W
Darbe Kuvveti: 3.4 Joule
Darbe Sayısı: 0 - 4300/dk
Devir Sayısı: 0 - 1100/dk
Uç Tipi: SDS-Plus
Ağırlık: 3.0 kg
Standart Ekipman: 1 çanta, 1 tutamak, 1 derinlik mastarı
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Hikoki DH28PCY2 28 mm 850 W Kırıcı Delici zl_ZM_DH28PCY2