HAIS ZY-HM-14015 1800 Watt Profesyonel Boya&Harç Karıştırıcı
Stok Kodu
DJH99LLT5P
Fiyat
Havale
7.203,80 TL (%5,00 havale indirimi)
*817,30 TL den başlayan taksitlerle!
7.582,95 TL
Kargo Bedava
Sınırlı Stok
Yüksüz hızı 2 kademeli : 440-780 dev/dk.
Maksimum Delme Kapasitesi : (Ahşap) 25mm, (Metal) 10mm
Hızlı ve kolay uç değiştirmek için Anahtarsız Metal Mandren
Mükemmel performans ve uzun süreli dayanıklılık için sağlam, güçlü motor
Sağ/sol ayarı ile rahat vidalama
Kaliteli NSK Rulman Kullanımı
Sürekli çalıştırma için hız sabitleme düğmesine sahip geniş elektronik şalter
Kompakt tasarım tek elle rahat kullanım ve dar alanlara erişim sağlar
Hafif olduğu için rahat ve yorulmadan kullanılır
Profesyonel Kullanıma uygundur
Karıştırıcı Ölçüsü: 140mm
Güç (W) :1800 W