HAIS PRO RB-DB2109 21V DC 4.0AH 150 Nm Çift Akülü Darbeli Matkap
Stok Kodu
GFRR1TFHH1
Fiyat
Havale
14.735,04 TL (%5,00 havale indirimi)
*1.671,75 TL den başlayan taksitlerle!
15.510,57 TL
https://youtube.com/shorts/rTPdJ-Xrp3I?si=r-xHkKGfPcKHwUJT
Akü Voltajı: 21V
Akü Tipi:21 VDC Li-ion
Akü Kapasitesi: 4.0 Ah
Maksimum Tork: 150 Nm
Yüksüz Hızı: 0-550/2200 dev/dak.
Mandren Kapasitesi: 13 mm
Maksimum Delme Kapasitesi (Ahşap): 40 mm
Maksimum Delme Kapasitesi (Metal): 15 mm
Ağırlık: 2,73 kg (batarya Dahil)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HAIS PRO RB-DB2109 21V DC 4.0AH 150 Nm Çift Akülü Darbeli Matkap GFRR1TFHH1