HAIS PRO RB-DB2101 21V Lityum-İon Pilli Şarjlı Darbesiz Vidalama Matkap
Stok Kodu
9JC3DXHJ4V
Fiyat
*777,07 TL den başlayan taksitlerle!
8.010,73 TL
7.209,66 TL
%10
https://youtu.be/ewSz8dECjak?si=JKJPW4UtFhLrU8te
Maksimum tork gücü :50 Nm.
Voltaj Akü: 21 V DC-2,0 Ah*2
Yüksük Hızı : 0-500/0-1600 dev/dk
Maksimum Delme Kapasitesi : (Ahşap)24mm, (Metal)10mm
Mandren:10 mm. (Paslanmaz Çelik)
Kompakt tasarım tek elle rahat kullanım ve dar alanlara erişim sağlar
Olağan üstü kompakt ve hafif, zor alanlarda bile uzun süre yorulmadan çalışma imkânı sağlar
Hızlı ve kolay uç değiştirmek için Metal ön kovanlı anahtarsız 10mm mandren
Entegre LED aydınlatma çalışma alanını aydınlatır
Çift Akü sayesinde şarj süresini beklemeden kesintisiz çalışma
Akü göstergesi, akü şarj durumunu gösterir
Ağırlık 1,45Kg
Akü: 16 V
Elektronik / Sağ - Sol: ✓ / ✓
Maksimum Tork: 50 Nm
Mandren Kapasitesi: 2 - 10 mm
Taşıma Çantası: ✓
Tork Ayarı: 19+1
Yüksüz Hızı: 0 - 500 / 0 - 1600 dev/dk
https://youtube.com/shorts/rTPdJ-Xrp3I?si=r-xHkKGfPcKHwUJT
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HAIS PRO RB-DB2101 21V Lityum-İon Pilli Şarjlı Darbesiz Vidalama Matkap 9JC3DXHJ4V