HAIS JF92104E Üstten Tablalı Gönye Kesme Testere
Stok Kodu
D2E3T2NJTK
Fiyat
Havale
10.085,32 TL (%5,00 havale indirimi)
*1.144,22 TL den başlayan taksitlerle!
10.616,12 TL
Kargo Bedava
Sınırlı Stok
Profesyonel Kullanıma uygundur
Voltaj:220V/50Hz
Güç:1600 Watt
Paket Ağırlık:12 Kg
Devir:5000 r/min
24 Diş 210mm
00/900 : 55 x 115 mm 450/900: 55 x 90 mm 00/450 : 30x 115 mm 450/450 : 30 x 90 mm